Dominikánská republika zkušenosti ebook

reálné tipy a zkušenosti

Dominikánská republika zkušenosti ebook Odkud přesně ten autobus jezdí? Že musím dát batoh tamhle? Kdybych tak věděla, že si neskočím na záchod dvě hodiny..

Kolik vlastně může stát taxík? Kolik tak asi stojí zmrzka? A stojí stejně turisty a místní? Co po mě může chtít ten policista? Dá se tady vlastně vůbec něco dělat?

Kde můžu koupit simku a jaký je nejlepší předplacený tarif? A spousta dalších reálných zkušeností.

chci znát odpovědi

Dominikánská republika ebook – s důrazem na rozpočet

Začínali jsme od nuly a vždycky nás bavily protažené obličeje lidí v práci, když zjistili, že jedeme třeba do Karibiku. Vždyť dovolená nemusí stát stovky, ani desítky tisíc! A hlavně ty peníze můžou dostat potřební – místní a ne okradači turistů a cestovky.

Chci exotiku za cenu juginy

Dominikánská republika ebook – s pomocnou rukou

V ebooku najdete vše. Od přesných návodů po základní fráze pro přežití v Dominikánské republice. I hispanologové bývají zaraženi z místních frátí. Každý na vás křičí KLK [:keloke:], mezi městy jedete guagua [:gvagva:]. Prostě vás už nic nepřekvapí a vy uděláte na místní fakt dojem!

Také od nás dostane tipy na nejlepší zážitky, místa a nelepší možnosti jak čerpat místní potenciál!

chci to zažít

Dominikánská republika ebook

©vitaminadominicana.com

„I am not yelling, im just a Dominican!“ – dominican meme

— ve výrobě —

Dominikánská republika zkušenosti ebook -DOMINIKÁNSKÁ BEZ CESTOVKY

Chorvatsko bez cestovky umí každý, ale zaletět si do Karibiku jen tak po vlastní ose s tím, že vás to stojí úplně stejně jako 14 dni v Chorvatsku? Sen, nebo realita?

Ebook obsahuje veškeré možné tipy a rady pro komplet celou dovolenou tak, aby ji zvládli i lidé, kteří do teď nebyli v Karibiku a ani sami pořádně necestovali.

Jednotlivé bloky odpovídají na všechny neznáme při cestě na dovolenou – jakou zvolit aerolinku, jak letět, za kolik, kufry atd. Dokonce od nás dostanete i přesný návod, kde a jak tranzitovat na letištích (včetně šíleného pařížského CDG).

Stejný návod dostanete na cestovaná po Dominikánské republice, vč. doporučených tras, cen za hromadou dopravu, taxíky, jídlo a tipy na pořádné zážitky.

Zároveň vám dáme kontakty na místní pěstitele, chovatele a kuchaře, kteří vám jako našim přátelům nabídnou lepší cenu.

 

Nemusíte se bát ani jazykové bariéry. Náš kamarád hispanolog má v ebooku vlastní kapitolu o specifikách dominikánské španělštiny a základní fráze a komunikační prostředky.

Pokud bychom měli shrnout celý obsah knížky, tak prakticky dostanete celou dovolenou vč. delegáta a tipů jak nejvíce ušetřit v jednom ebooku.

Zároveň vás přidáme do naši skupiny dominikánských cestovatelů, kam budeme přidávat tipy, které se do ebooku nevešly a odpovídat na vaše dotazy.