fbpx

vitamina dominicana

kdo jsme?

Vitamina Dominicana

naše cesta za vitamina dominicana

Naše cesta začala, když jsme se potkali na Právnické fakultě MUNI v Brně. Honza se do té doby živil v montérkách, Monča pracovala brigádně v břeclavském pivovaru. Chvilku jsme se hledali, oťukávali a nakonec jsme se našli. Po skočení vysoké jsme se nějakou dobu živili trochu dospěleji, a to kombinací obchodu a práva, každý podle svého. Prvním velkým zlomem bylo pořízení našeho kocourka ze záchranné stanice. No a potom nám začal při našich toulkách po světe v hlavě vzkvétat nápad…

OPRAVDU TAKTO CHCEME ŽÍT AŽ DO DŮCHODU? Začali jsme tedy pracovat na splnění svého snu a přestěhovali jsme se do Dominikánské republiky, kde pomáháme jak místním, tak cestovatelům a dobrodruhům.

Začátky nebyly vůbec lehké. Museli jsme prodat skoro vše, co jsme v Česku měli, vyřešit řadu komplikací a vyplnit spousty papírů. Do toho jsme sem cestovali společně s kocourkem. No nebyla to vůbec legrace, ale všech těchto zkušeností jsme využili k dobru a napsali jsme ebook o tom “JAK ZAČÍT NOVÝ ŽIVOT V KARIBIKU”.

Vitamina Dominicana

vitamina dominicana jan

Jan

zvedá telefony

Rád vaří, řídí a stará se o to, aby všechno dobře fungovalo a mohli jste si z dovolené odnést životní zážitek. Mluví několika jazyky a je nadšenec jak do dobrého jídla, tak kávy. Určitě se na něj nebojte obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Monika

načechrává peřiny

Svojí láskou ke zvířatům a svojí pečlivostí při úklidu po Honzovi a Kocourovi dopřává jak nám, tak našim hostům a návštěvám opravdový pocit domova. Ráda peče, tak je u nás vždycky něco dobrého. Veřejným tajemstvím je, že ona je hned po kocourovi hlavní šéfkou projektu.

 

kocour

kontroluje projekty

Původně ze záchranné stanice Kočičí tlapky to nakonec dopracoval až na výkonného ředitele celého projektu Vitamina Dominicana. Může se stát, že s vámi bude chtít hodnotit kvalitu snídaně, tak se hlavně nedejte přemluvit. Je hlavou a patou celého našeho projektu.

kde jsme?

Najdete nás přímo na severu ostrova Hispaniola v malebném koloniálním městečku Puerto Plata. Vzhledem ke svojí skvělé poloze toto město dovoluje užívat si jak života na pláži, tak života v horách. Více informací o Puerto Plata..

Horizontes Del Atlantico

Puerto Plata 57000

Dominikánská republika

info@vitaminadominicana.com

+ 420 722 891 575 whatsapp  telegram