Dominikánská republika pláže

Vitamina Dominicana Kdo jsme
centrum puerto plata
vylety puerto plata
vylety puerto plata
vylety puerto plata
vylety puerto plata
NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽ DOMINIKÁNSKÉ REPUBLIKY

Nejhezčí pláž na ostrově a vede k ní docela špatná cesta... Víte, že je to nakonec dobře? Alespoň tam není moc lidí! Zaparkujete přímo na ní a z centra Puerto Plata je jen 30 km. Najdete ji ZDE.

Vydejte se z Puerto Plata směrem na Santiago rychlostní silnicí a na tomto místě - parada Bobo zatočte doprava, jeďte ale až druhou odbočkou, první je poměrně prudká a rovnou se rozlučte s asfaltem, příštích pár desítek km vás čeká pouze zpevněná cesta.

Další půlhodinku jeďte pořád rovně a kochejte se krásnou krajinou, nezapomeňte odbočit u Colmada doprava. Po pár metrech vás čeká menší brod s autem - nelekejte se, jedete dobře a brod není tak hluboký, projedete ho i osobákem.

Po cestě je několik menších pláží, ale upřímně nestojí za delší zastávky. Váš cíl je na konci cesty a je jím tato bílá brána , tu projeďte a pokud ji někdo hlídá, může se stát, že vás rovnou zkasíruje o parkovné 100 pesos. Sjedete z kopečka a jste na pláži! Zajeďte si, jak blízko k moři chcete a užijte si to! Pokud na vás přijde hlad nebo žízeň, vyražte autem nebo pěšky na vedlejší pláž Playa Larga, najdete tam příjemnou restauraci.

Výlet si na pláž naplánujte ideálně na všední den, ať si ji opravdu užijete skoro prázdnou!